Proč stavět rodinný dům na klíč s RD Rýmařov?

Za 1 měsíc je postaveno
Maximální délka výstavby, a to i u největších domů, je 1 měsíc. Nezastaví nás ani zima ani mráz, výstavba našich domů probíhá 12 měsíců v roce. To vše díky tomu, že si zpracováváme kvalitní 3D výrobní dokumentaci, jednotlivé díly vyrobíme pomocí automatických strojů s přesností na milimetry a potom si celé stěny včetně oken, dveří a fasády vyrobíme v teple a suchu výrobní haly. Díky tomu následná montáž hrubé stavby trvá jen 1 až dva dny a tato rychlost vylučuje působení nepříznivých klimatických podmínek. 

Výběr z mnoha typových řad domů
Zároveň každá řada nabízí nepřeberné množství rodinných domů, jejich variant provedení a architektonických doplňků. Každý typový dům jsme vám schopni přeprojektovat tak, aby vyhovoval vašim požadavkům na váš nový domov. Zároveň vám můžeme postavit zcela individuální atypický projekt.

30 let záruka na konstrukční systém
Dřevo je materiál s dlouhou životností, což dokazují roubené stavby v našich horách staré několik stovek let. My vám dáváme třicetiletou záruku na konstrukci domu, kterou máme ověřenou našimi vlastními domy, jejichž stáří je mnohem vyšší a spolehlivě slouží jejich majitelům.

50 let historie firmy
Tato doba nemá srovnání nejen u nás, ale i v rámci Evropské unie. Všechny technologické postupy jsme za tuto dobu vypilovali k naprosté dokonalosti.

100% garantovaná cena
Cena ve smlouvě je vždy konečná, nehrozí žádné vícenáklady a prodražování stavby. Navíc u nás máte poměrně vysokou hodnotu standardů, takže všem garantujeme, že i ve standardní ceně si vyberete veškeré vybavení domu.

Stavíme 400 rodinných domů ročně
Jsme jedním z největších dodavatelů rodinných domů ve střední Evropě. Stavíme nejen rodinné domy, ale i řadovky, bytové komplexy i například celé ulice, jako třeba ve Vídni.

Více jak 26 000 realizovaných domů
To už je slušné číslo, které prokazuje, že jsme jedni z největších dodavatelů rodinných domů v Evropě. A je to počet spokojených zákazníků, mezi které můžete patřit i vy.

Vyrábíme a stavíme rodinné domy - dřevostavby:

  • na bázi celostěnných sendvičových panelů
  • domy stavíme na klíč i jako hrubé stavby
  • pod jednou smlouvou dům, základová deska i přípojky inženýrských sítí
  • zajistíme profinancování celé stavby
  • vybírat můžete z domů v našem katalogu
  • stavíme rodinné domy i dle Vaší originální představy
  • animace staveb, kalkulace vlastních návrhů a poradenství zdarma

Pojem nízkoenergetická nebo energeticky úsporná stavba se stal měřítkem pro výběr správné technologie výroby domů. Pojďme si tedy ukázat, jaké přednosti s sebou nese stavba od nás:

Rychlá výstavba
Domy stavíme do měsíce. Prodáváte-li byt a čekáte na výstavbu nového domu, je příjemné tuto dobu co nejvíce zkrátit. Některé domy postavíme na hotové základové desce již za 11 dní!

Tepelně-izolační vlastnosti
Vysoký tepelný odpor stěn společně s moderním a úsporným systémem vytápění zajišťuje náklady na vytápění středně velikého domu velikosti kolem 25 000 Kč za rok.

Vnitřní prostor
Více vnitřního prostoru si můžeme dopřát vlivem menší tloušťky stěn než u zděné stavby, aniž bychom tratili na dobrém zateplení, paradoxně při lepších tepelně-izolačních vlastnostech stěny.

Poznejte podstatu rýmařovských dřevostaveb

Podíl dřeva v montovaných domech RD Rýmařov činí 20 %. Než se ale dřevo dostane do našich rýmařovských hal, musí absolvovat poměrně náročnou cestu. Po celou dobu nám stromy v lese vyrábí kyslík, udržují zásoby vody, tvoří domov pro lesní zvířata a poskytují nám prostor pro příjemné procházky.

Z dřevěných komponentů a dalších moderních materiálů vytvoříme stěny, stropy a střechy z nichž smontujeme Váš budoucí dům.

Nezapomeňte, že přidat se ke spokojeným majitelům dřevostaveb RD Rýmařov je opravdu jednoduché.